GLASS & CERAMICS / Glass / Bowl with foot 8214362
nr 821 4362
BOWL WITH FOOT
19th century, cut glass, , height: 15, Dia14, length: 16, nagg.
1800-tal, Kristall, , höjd: 15, Dia14, längd: 16
Condition: nagg
600
SEK 200
Monday April 22 2013
at 19:35:47
22/4 17:07:58
22/4 19:28:17
150 kr
Halvkristall